شبکه اجتماعی فیسنگاه - فیسبوک ایران شبکه اجتماعی فیسنگاه - فیسبوک ایران .

شبکه اجتماعی فیسنگاه - فیسبوک ایران

قوانین

بسمه تعالی

قوانین ، مقررات و چارت فعالیت شبکه اجتماعی فیس نگاه

1- عضویت در شبکه اجتماعی فیس نگاه به معنای تبعیت از شرع مبین اسلام و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران میباشد بدیهی است گام برداشتن بر اساس قوانین قطعا باعث پایداری سایت وارائه خدمات بهتر خواهد بود. 

2- کاربران موظفند طبق قوانین فیس نگاه و قوانین مربوط به جرائم رایانه ای  و مصادیق مجرمانه موضوع آن قانون فعالیت نموده و مدیران را از هرگونه ارسال خلاف قوانین مطلع سازند . 

3- ارسال هرگونه مطلب صرفا بیانگر نظر و عقیده ناشر آن میباشد و هر شخص مسئول ارسالهای خود بوده و تفکر حاکم بر سایت و مسئولان آن نمیباشد ، بدیهی است سایت فیس نگاه در قبال ارسالهای کاربران در این سایت مسئولیتی بر عهده نداشته و نخواهد داشت ولی با دریافت گزارش تخلف با خاطی برخورد و در صورت ضرورت به مراجع ذیصلاح قانونی ارجاع خواهد داد . 

4- هر گونه توهین به مقامات کشوری ، لشکری یا مقدسات جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و با کاربر خاطی طبق ضوابط برخورد خواهد شد .

5- در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید ، استفاده از کلمات نامناسب و آدرس وبلاگ ها یا سایت ها و هر سایت غیر فسنگاهی بدون هماهنگی ممنوع میباشد . 

6- بکار بردن اسامی منصوب به فیس نگاه مانند مدیر فیس ، ..... سایت ، مدیریت ، پلیس فیس و ... مغایر قوانین بوده و کاربر در صورت داشتن نام قبلی به نام قبلی و در صورت نداشتن موظف به تغییر نام خود خواهد شد . 

7- در صورت خرید اشتراک و مسدودی کاربر به هر علت ، پس از آزادی از مسدودی امکانات مورد اشاره سوخته و هزینه ای به ایشان برگشت داده نخواهد شد

8- رعایت احترام مسئولین سایت (مسئول فنی و مدیران) همچنین حامیان سایت بر همه لازم بوده و میباشد

9- هرگونه سوء استفاده از اطلاعات دیگر کاربران، عکسها و مشخصات آنها ممنوع میباشد. 

10- ایجاد مزاحمت برای کاربران با هرعنوانی مغایر قوانین سایت بوده و در صورت گزارش ، توسط مدیران رسیدگی و برخورد خواهد شد . 

11- کپی کردن مطالب کاربران خلاف قوانین سایت می باشد و در صورت اثبات داشتن این موضوع ، با کاربر برخورد میشود . 

12- ارسال پست های تکراری برای بالا بردن تعداد پست های پروفایل یا امتیاز ، ممنوع و با محاسبه آن از ایشان کسر خواهد شد . 

13- نشر هرگونه شماره تماس ثابت و همراه و آیدی های مسنجرهای دیگر در سایت ممنوع میباشد 

14- درج و نشر مطالب تحریک آمیز، بکار بردن کلمات رکیک، بی احترامی به کاربران، دین، اعتقادات، قومیت های اشخاص، آرمان و ارزشهای انقلاب اسلامی خلاف قوانین میباشد . 

15- نشر مطالب متعلق به سایتهای مسدود شده ممنوع می باشد . 

16- تبلیغ عقاید کلیه ادیان غیر از دین مبین اسلام و مذهب تشیع ممنوع می باشد . 

17- انتشار و تبلیغ هرگونه فیلتـر شکـن، و پروکـسی مغایر قوانین میباشد . 

18- تبلیغ شبکه های مجازی دیگر ، دعوت به چت روم ها یا انجمن های گفت و گو و سایت های کسب درآمد و سایر سایت های غیر فیسنگاهی در این سایت ممنوع میباشد . 

19- هرگونه امور تبلیغاتی (اعم از انتشار لینک یا به معرض فروش گذاشتن محصولات و .... ) در فضای سایت ممنوع بوده و جهت امور تبلیغاتی باید با مدیریت سایت هماهنگی شود. 


20- کلیه فعالیت هایی که همراه با انتشار ویروس، تروجان یا هرگونه برنامه ی مخرب دیگر باشند تخلف به حساب می آید . 

21-تمسخر قومیت ها تحت هر عنوان اعم از متن و تصویر و ویدئو و ... مغایر قوانین بوده و لازم است کاربران با احترام نسبت به همه قومیت ها اقدام به فعالیت نمایند .

22- در صورت ایجاد مشکل در سرور فایل های سایت ، امکان حذف عکس ها و مطالب پیوستی وجود دارد و بدلیل حجم زیاد فایل ها امکان بک آپ گیری وجود ندارد بنابراین فیس نگاه مسئولیتی در این زمینه ندارد . کاربران میتوانند فایل های خود را در سایت های دیگر آپلود و بعنوان بک آپ نگهداری نمایند . 

23- کاربران مسدود شده از طریق فرم تماس با ما و با وارد کردن ایمیل و نام کاربری خود و یا تماس با مدیریت سایت قادر به رسیدگی هستند . 

24- سایت بر خود لازم میداند بمنظور حفظ نظم و آرامش سایت ، هر کاربری را که در جهت ضربه زدن به سایت یا ایجاد تشنج قدم بردارد ، همراه با عوامل آنها مسدود و در صورت نیاز تمام مطالب آن را حذف نمایید . 

25- مدیر سایت اجازه دارد در مواقع نیاز به کلیه ارسالها و پروفایل کاربران وارد شده و نظارت نماید. 

26- بدلیل امتیاز منفی برای سایت حذف کاربری مقدور نبوده و فقط حساب کاربری فرد غیر فعال میگردد. 

27- عزیزانیکه بدنبال فعالیت در محیط سالم و به دور از موارد غیر اخلاقی میباشند ، میتوانند در این سایت عضویت و به فعالیت خود بپردازند در غیر اینصورت مدیران موظف به برخورد خواهند بود. 

28-ارسال هرگونه کامنت های تکراری ؛ اسپم کامنتی به صورت متنی یا تصویر های تکراری و یا غیر تکراری که متضمن اسپم شناخته شوند تحت هر شکل و عنوان موجب محرومیت ؛ کسر امتیاز  و حسب مورد به تشخیص مدیران طبق ضوابط ابلاغی به ایشان ؛ نسبت به متخلفان اعمال قانون خواهد شد.

29-جهت امنیت اطلاعات کاربران ، در دوره های مشخص و به صورت اتوماتیک جداول پیام های خصوصی کاربران از دیتا بیس حذف خواهد شد .

30-استفاده از فروشگاه سایت برای کاربرانی که دسترسی فروشگاه را دارند مستلزم قبول قوانین فروشگاه در این لینک است در غیر این صورت دسترسی فروشگاه برای ایشان قطع و تبلیغ ارسالی حذف خواهد شد .

31-کاربری هایی که تیک ابی دریافت میکنندآن کاربری طبق قوانین شبکه های اجتماعی بین المللی در حکم آی دی اجاره ای میباشد و تا زمانی که خود کاربر در آن فعالیت کند مالکیت صد درصدی آن از آن ایشان است لکن در صورت عدم فعالیت تمام اختیارات آن کاربری به سایت منتقل خواهد شد .

32-ثبت نام در سایت و فعالیت در آن نشان از قبول قوانین این صفحه بوده و هیچ کاربری با ادعای عدم اطلاع یا عدم التزام خود به هر یک از بند های قوانین مجاز به رفتاری مغایر آن نبوده و نخواهد بود .

33-کاربران موظف اند بر طبق قوانین فوق فعالیت و همچنین از قانون جرایم رایانه ای و مصادیق مجرمانه و قانون سمعی و بصری تبعیت نمایند .

34-کاربران محترم با ذخیره شماره 5000299339397 میتوانید نظرات انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نموده یا در مسابقات و نظر سنجی ها شرکت نمایید

35-در صورت ضرورت و در مواقع لزوم میتوانید با شماره 09358600608 (مدیریت سایت) تماس حاصل فرمایید

قوانین فوق ممکن است دستخوش تغییر شود پس توصیه میگردد به صورت مستمر در دوره های سه ماهه از این صفحه بازدید و مطالعه نماییدبرچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۰:۱۴ توسط:فیسنگاه موضوع: نظرات (0)